Geçici Portatif Tribünler Nasıl Yapılıyor?

  • Anasayfa
  • Blog
  • Geçici Portatif Tribünler Nasıl Yapılıyor?

Geçici Portatif Tribünler Nasıl Yapılıyor?

Demonte sistem çelik konstrüksiyon veya galvaniz yapı üzerine monte edilmiş çoklu plastik koltuklu seyir alanlarına portatif tribün denmektedir.


Geçici Portatif Tribünler Hakkında

Demonte sistem çelik konstrüksiyon veya galvaniz yapı üzerine monte edilmiş çoklu plastik koltuklu seyir alanlarına portatif tribün denmektedir.

Portatif tribün sistemleri demonte olarak üretildiği için istenildiği zaman sökülüp takılarak her yere kolayca taşınabilir. Portatif tribün modellerinden bazıları 30 dakika gibi kısa bir süre içinde kullanıma hazır hale getirilebilir ve demonte edilebilmektedir.

Demonte olan bu tribün yapıları, çok fonksiyonlu parçalardan oluşan çelik veya galvaniz bağlantı çubukları, plastik tribün koltuğu ve sac yürüme platformlarından imal edilmektedir.

Düz olan her türlü zemine kolayca uygulanabilmektedir.

Portatif tribünler, çok seyircili spor alanları, kısa süreli etkinlikler, bayramlarda olan geçit törenleri için, geçici festival alanları yanı sıra herhangi bir konserde insanların ve görevlilerin oturması amacıyla yapılan pratik bir sistemdir. Konserlerde ayrıca geçici olarak kullanılan plastik veya alüminyum organizasyon zemin kaplama modellerini de inceliyebilirsiniz.

Portatif Tribün Koltuklarının Özellikleri

Kurulum süresi oldukça düşük ve pratik olan modüler  tribün sisteminin tribün koltukları UV ışınlarına dayanıklı, PE ham maddeli 2 delikli koltukları vardır. Montaj esnasında koltuklar 2 vidayla sisteme eklenir. Koltuklar 33 cm x 43 cm x 42 cm ölçülerindedir.

Tribün sistemi koltuk kapasitesi olarak 20 - 24 kişi ve katlarına göre tasarlanmaktadır.